Ne Yapıyoruz
Biz “Ne Yapıyoruz?” Aslında sorulması gereken soru, “Biz Ne Yapmıyoruz?” Az sayıda matbaanın yakalamış olduğu çok yönlülüğümüzden doğan geniş üretkenlik yetimizle müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İşlerinize değer katmak ve yaşamı sizin için kolay ve rahat kılmak bizim kalite anlayışımızı simgeler. Bu kaliteyi sağlamak ise pek çok değişkeni bulunan matbaacılık sektöründe, ulaşılması güç bir hedeftir.  

Baskı Öncesi
Tasarımlarınız bizim için bir şaheserdir. Kendimize biçtiğimiz görev ise, sizin eserinizi gerçeğe en yakın şekilde kağıda aktarabilmek. Sizden gelen işin doğruca kavranıp, uygun format ve düzenden baskı aşamasına hazırlanması, baskı öncesi sürecini niteler. Baskı öncesi süreci de kendi içinde belirli kademelere ayrılır. Tasarımınız bize ulaştığı anda son teknolojik iMac bilgisayarlarda, Adobe Acrobat, Adobe Illistrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Freehand, QuarkExpress, CorelDraw gibi programların güncel yazılımları ile baskı sürecine alınır. Baskıya hazır tasarımlar ile provalar hazırlanır, baskı öncesi onay alınıp, bu provalar baskı ve baskı sonrası süreçlerinde işinize eşlik ederek ortaya çıkacak aksaklıkların önüne geçmek amaçlanır. Her zaman erişilebilir olan hizmet iletişim ağı ile işinizin temelleri dosdoğru atılır. Verimli, güvenilir ve doğru PDF akışı baskı öncesi sürecin sorunsuz geçmesinin önemli etkenlerinden biridir. Fotoğrafların renk kontrolleri yapılıp, provaların onayları alındıktan sonra pozlama aşamasına geçilir. Düzenli olarak kalibre edilen CTP cihazlarından alınan kalıplar yeniden renk kontrolünden geçer ve artık baskı aşamasına geçilmiş olur.

Baskı
Ancak profesyonel operatörlerin elindeki kaliteli ekipmanlar ile kağıt üzerinde harikalar yaratılır. Uluslar arası baskı standartları doğrultusundaki baskı ekipmanları ve gerekli kalite ölçüm cihazları ile ilk tabakadan son tabakaya kadar ciddiyetle sürdürülen baskı süreci sonunda ortaya çıkan eseriniz, baskı sonra sürece aktarılır.

Baskı Sonrası
Baskı aşmasındaki bir ürünün işi baskı ile bitmez. Baskı aşamasında gösterilen hassasiyetinin aynısı baskı sonrası sürecinde de gösterilerek, katlama, iplik dikiş, tel dikiş ciltleme, spiral takma, taslama, özel kesim gibi isteklerinize cevap vererek, artık size ait olan ürünleriniz paketlenir ve sevkiyatı bekler.